,,Matematyka fraszką, wierszem i limerykiem” – wyróżnienie dla Kornelii w Ogólnopolskim konkursie matematyczno – literackim.

• 2022-03-28 11:01:40
  • Szkoła podstawowa, Konkursy

Uczennica  naszej  szkoły  Kornelia  Krefta  zdobyła  wyróżnienie  w kategorii uczniowie  szkół podstawowych  w Ogólnopolskim  Konkursie  Matematyczno-Literackim ,,Matematyka  fraszką, wierszem i limerykiem”.

Była  to  III edycja  tego   konkursu  zorganizowanego  przez  Stowarzyszenie  Nauczycieli  Matematyki.  Na  konkurs  wpłynęło  kilkaset  prac  z różnych  szkół  w Polsce.  Niezwykle  trudne  obrady  komisji  konkursowej  zaowocowały  wyróżnieniem  utworu  naszej  uczennicy.

,,Wszechobecna  nauka”

Można  ją  odnaleźć  w każdej sferze  życia,

Bez niej by nie było  żadnego  odkrycia.

Ona  nauk  ścisłych wszelkich  jest  podstawą.

Ku przyszłości  kroczysz, właśnie za jej sprawą.

Bo  matematyka to możliwości  galaktyka!

Serdecznie  gratulujemy Kornelii  i dziękujemy  wszystkim  uczestnikom za udział i  twórcze  podejście  do  swoich  utworów.

,,Matematyka  fraszką,  wierszem  i limerykiem” – wyróżnienie dla Kornelii w Ogólnopolskim  konkursie  matematyczno – literackim. zdjecie 0 ,,Matematyka  fraszką,  wierszem  i limerykiem” – wyróżnienie dla Kornelii w Ogólnopolskim  konkursie  matematyczno – literackim. zdjecie 1 ,,Matematyka  fraszką,  wierszem  i limerykiem” – wyróżnienie dla Kornelii w Ogólnopolskim  konkursie  matematyczno – literackim. zdjecie 2